January 2012

začít x skončit

2. january 2012 at 15:57 | Kejtý |  Diary
zdravím všechny pozůstalé ..
Vracím se zpět na dobu (ne)určitou a mám jeden obrovský problém. Nerozhodnost - jedna z těch slabších stránek. Už dlouhou, dlouhou dobu přemýšlím o návratu zpět na blog, válím se v posteli, zírám do vypnuté televize a přitom si v hlavě utvářím obrázek o "navracecím" článku. Tak jsem se konečně odhodlala a teď bude další váhání nad tím, jestli to zveřejnit, nebo ne. Ano, opět budu přejíždět myší se a tam a budu si řádek po řádku přečítat prázdná slova.

Jde o to .. Znáte to, s někým něco ukončíte - obzvlášt bolestivej příklad (pro některé) je například rozchod - , odeberete si ho z přátel na facebooku a máte pokoj .. máte každej SVŮJ ŽIVOT a nezajímá vás, co dělá ten druhej .. jenže pokud to takto nefunguje z obou stran, ale vy i přesto pořád chcete určtý soukromí, má ten druhej pořád smůlu. S BLOGEM TOTO PROSTĚ NEJDE. Nehledě na to, že sem obrovskej misantrop a zrušení profilu na facebooku, kde jsem měla cca 650+ přátel tomu taky moc nepřidalo ( vážně, pokaždé, kdy se ta vrátím - abych se podívala na něco do starých zpráv,atp. - tak se nemůžu zbavit toho strašnýho pocitu, že mě najednou těch 650+ lidí sleduje a projíždí si všecno, co tam po mě zbylo. ) FUJ POCIT.

Na jednu stranu .. jsem s říkala " no a co, tak ať si čtou moje články a projížděj mi fotky, vždyť mi přece nevadí, že jsem jedno z jejich hlavních témat. " .. ale není tomu tak úplně, mám radši, když jsou pro ostatní dveře do toho mýho světa zavřený ..
.. budu ještě nějakou dobu muset přemýšlet nad tím,jak to vlastně nakonec bude ..

Jestli všemu zamezím a nechám to hezky od pokličkou,jak to je .. nebo ..
Jestli všem podstrčím svoje plány a zasvětím je do mýho " daily life " ..

nicméně ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK 2012 ! nechť je lepší, než ten minulý :)