September 2011

1OO% enjoy the life.

29. september 2011 at 23:44 | Kejtý |  Diary
Pridaj sa k nám, keď si rebel, keď si rebel,povstaň,
keď si rebel, keď si rebel,poď s nami, keď si rebel, o, ou, keď si rebel!


KONEČNĚ SI ZAČÍNÁM POŘÁDNĚ UŽÍVAT.

Dělám co chci, dělám co mě baví a dělám to na 1OO% !
Ten track miluju, každej týden miluju jinej,nevadí mi to.
Novinky? Jsem bez sluchátek, automaticky za 5 z aj,kterou jsem nepsala, konečně mám boty do TPP, jsem u 6. serie, House se mění - nechci aby se měnil! měla sem ho ráda takovýho,jakej byl'(, neumím inver.. ( to vlastně není žádná novinka. )
Včera? Raději se ani neptejte. Hodněmegavelký úchylnosti sme prováděly. Hihi. Po škole samo hnedka do MC' na naši oblíbenou dvanáctku : nugets,hranolky,cola,chees. A večer? .. chichi
Dneska? Jo, opět po škole do MC'. Už po ŠESTÉ v tomto měsíci. Závislost? Každopádně jsme si daly předsevzetí,že tam nejmíň další dva měsíce nevlezem ani pro cheesburgr! Finanční krize,potřebuju sponzora,tatííí ! Nedivim se = 6x100 [12 napůl] = 600 v prdeli jen za MCdonald - ouh ! Kejt,kejt,kejt .. plesk
Zítra? ZÍTRAAAA ! KONCERT PSH , TĚŠING,TĚŠING !
předtím? Alohaa !

zítra hezky na devátou
good night & sweet dreamsKonečná diagnóza

28. september 2011 at 11:41 | Kejtý |  Diary

ZÁVISLOST NA FACEBOOKU.

Skoro to vypadá, jako by to mělo být téma týdne, joo, o tom bych věděla co psát. Je to smutný, ale je to tak. Chce to řádnej detox. Zrušit ho ale nedokážu,.. dokážu to alespoň omezit smazáním všech fotek? Každopádně vím, jak tomu bylo minulou zimu a nehodlám to opakovat. Když už mám být zalezlá doma, využiju svůj volnej čas jinak. Chci si života užívat, a ne ho strávit přilepená k monitoru. Pamatuju časy, kdy jsem na blog psávala každej den, .. to byly sra*čky .. víte proč? Právě proto, protože už jsem pak neměla o čem psát, když se v mým životě nedělo nic zajímavýho krom sedění u PC. [ano,asi to bylo to nejzajímavější.] A k min. článku - pokud mám o blogu zůstat, změním kompletně svůj přístup k němu, třeba to bude zajímavější a originálnější než " sweet diary and fashion blog <33 ". Tyhle typy blogů jsou sice žádaný,ale .. svým způsobem nudný, protože jich je už nesočetně mnoho a všechny jsou o tom stejným - o hadrách,lacích na nehty,xtisíc foteček na styl "podívej,mám novou kabelku" ..


film & postel <3

24. september 2011 at 11:58 | Kejtý |  Diary
.
dali byste si, co?

Umuhehe, jak jinak začít. Včera jsem se tak nějak prodírala svojí blogovou historií ( články asi rok - dva zpět ) a neuvěřitelně jsem si tím všechno připomněla. Mělo to jistý výhody, že jsem si všechno zapisovala na blog jak do deníčku, teď když se na to podívám, vybaví se mi ty dny úplně, jako by to bylo včera. Nevím ale, jestli bych se k tomu vrátila, na druhou stranu mi nepříjde moc chytrý si takto zapisovat každej pohyb zrovna sem, když si to tu může přečíst kdokoli, to pak o vás všichni všechno vědí a vůbec, ztratí to svoje blogový kouzlo. Už teď mi přijde, že sem toho píšu moc, možná bych se měla zaměřit na jiný téma. A i když to nikdo nekomentujete, vím, že to čtete.

Jinač, co říkáte na design? nezdá se vám moc depresivní?
možná je, nevím, každopádně bez PS toho moc nezmůžu.

untitled.

19. september 2011 at 10:50 | Kejtý |  Diary
Neklesám na duchu aj keď som pre teba nepriateľ,
len kecaj o mne drísty čítam z tvojej tváre beznádej
len a len
Chyby ma nútia nad sebou sa zamyslieť
To čo si myslia iní ľudia mám v piči hej hej . .

Dramatikz, víš co
Děckaa, asi ze mě bude hypochondr, jde to se mnou a mejma emocionálníma myšlenkama z kopce. Nu, tak tedy, teď normálně a srozumitelně. Venku leje, já se válím v posteli a píšu článek na blog přesně po 20. dnech. Jo, a teď něco, co by vás mohlo taky zajímat. Ummm, nic takovýho nemám. ( dvojtečka lomítko ) Achhhh jo, ten článek vůbec nemá smysl, ale tak co vám mám povídat? Co mám psát? Já fakt nevím, je mi zle, diagnóza č. 1 ? Tachykardie, diagnóza č. 2 ? Bradykardie. To je zmatek, co? NEDÁVÁ TO SMYSL ! A pak se mi divte, že nevěřím nikomu a ničemu, co pak? Kašlu na to, nechám si to radději pro sebe, ale stejně to zveřejním, tak co. Jo, protiřečím se, brutálně. Ale nejsem jediná, co teprv můj kardiolog? Ahhjo.

Konečně je hotová šatna, mám xmilion fotek a ještě větší Xmilion věcí co musím dodělat (viz. škola, lidi, dobrovolnej samostudying.) tradá. divnej článek, co? Když bez nich to nejsem já, nostalgie . . Alespoň že jsem se ozvala ne? xoxo.