June 2011

Parapapapáá .. i'm lovin' it

29. june 2011 at 14:24 | Kejtý |  Diary
Zdravíím,
bez obrázku dneska. A když už je řeč o MC' donaldu,víte,že zdražili cheesa? šmejdi,fakt. Já vím,že už tak před měsícem,jsem opožděná. Blehehem,co se asi tak za ten týden,co sjem tu nebyla sta.. ne,to už je ohraný. Prostě na rovinu. Jo,pár novinek by se nešlo,to bych asi nesala tento článek.

1, dárek pro učitelku
ano,to nesmím vynechat. Musím vám popsat,jaká jsme úžasná třída a co dáváme naší třídní na rozloučenou (+ dalším dvoum učitelkám,ano,až tak jsme úžasní.) čuč na to kámo - http://www.esennce.cz/vyhlidkovy-let-brno/

2, třídní fotky
letos se nějak vydařily)) vložím je samostatně do dalšího článku.

3, tenis


a 4, - asi největší překvapení - piáno
pár dní,týdnů zpět jsem začala přemýšlet nad tím,že bych se fakt moc chtěla naučit hrát. Tak jsem nakonec začala studovat nějaký tutoriály na you tube a vypůjčila si na těch pár dní babiččiny klávesy. Do té doby,než tátovi nazačal ten zvuk "lízt" krkem a nedostal nápad,že bysme si konec konců mohli za nějaký naškudlený drobný dovolit i normální piáno. K čemuž také přispěli známí,kteří se momentálně jednoho zbavují,bohužel jsou až z Hradce,takže dovoz se spáchá buď o víkendu,nebo příští týden.

A teď valím za kamarádem na ten tenis,tak se tu zatím mějte a užívejte si prázdnin + pěknýho počasí. Zítra poslední den,konec devítky,to bdue dojááák :')))

Love my visitors !

20. june 2011 at 11:13 | Kejtý |  Diary

5852217048_11d25f752f_z_large
lalalala,One day when the sky is falling I'll be standing .. right next to you .. <33

Tak jak to jde? U mě stále fajn,občas zataženo s přeháňkami,ale ostatně pořád slunečno ^^ blem,blem. Výlet proběhl v pohodě,dokonce bych si tvrdila říct,že to byl jeden z nejlepších. Fotek bohužel moc není,vybil se mi foťák a já blbá si nevzala ani nabíječku. Taky jsem si doma zapoměla ručník,haha. V pátek focení,jsem strašně zvědavá na ty fotky. Sobota ráno cca kolem 13,30 odjezd na svatbu,resp. už jen její oslavu,jelikož obřad jsem kvůli focení nestihla,byl v pátek už v deset,focení by sice šlo posunout,ale bylo by to hektický. O oslavě raději ani nemluvím. Celých 30 hodin jsem se držela poze na kafi a energetických nápojích. Tancovalo se,pilo se,slavilo se. Dokonce se tam našlo i pár kluků,kteří nebyli docela k zahození,hihi. Tím pádem jsem celej včerejšek prospala. Dneska jsem zůstala doma. Co ve škole,když už se stejně neučí,akorát bych se tam nudila a čekala až zazvoní. Takže jsem se domluvila na druhou s kamarádem,se kterým se znám asi týden přes facebook (nejenom,ale z převážné většiny.) Znám ho taky od vidění a z vyprávění kamarádky. Je hrozně fajn,máme spolu spoustu společných věcí, a hlavně je to někdo,s kým se dá povídat úplně o čemkoli,což asi sami uznáte,že takových lidí už se najde jen málo.
Takže se půjdu nejspíš nachystat,skočím si za mámou na oběd a pojedu za ním. Mimochodem,strašně moc bych vám chtěla poděkovat za to,že sem chodíte i když nic nepřidávám a taky za určitej zájem co se otázek do videorozhovorů týče,už mi to začalo připadat zbytečný. m ě j t e s e

In love ? tý jo,možná.

12. june 2011 at 23:05 | Kejtý |  Diary
Tumblr_lmoty830me1qhn4sdo1_500_large
milí zlatí,po sto letech se opět ozývám <33
na písničku nemám čas. Páni,jak ty všechny dny,co jsem se vám neozvala shrnout? možná,že postačí jedno slovo - NÁDHERA. Ohňostroje poté byly úžasný,jak ty s .. tak ty s .. (vypisovat jména? na co,stejně neznáte) proč vlastně píšu tento článek? nějak se mi zachtělo vám to tak všechno nějak sdělit) za těch pár dnů,snad možná i týdnů jsem stihla nafotit kvantu fotek. Do toho článku však přidávám fotku z weheartit,jelikož jsem v Linuxu a nemám tu ani photoshop,ani resizer.
Zítra se jede na třídní výlet,s holkama na chatce,ojéé ! Bude to pecka (ťuk,ťuk). Ráno budíček v 6.00 (pokud tedy vůbec půjdu spát s litrem kafe v sobě,už jsem na tom strašně závislá). Potom sraz s kamarádkou na zastávce a směr místo srazu,kde si ještě s druhou kamarádkou skočíme na snídani do MC'. Paráda.
Dneska (není vám divný,že začínám nejdřív zítřkem a pak až mlluvím o dnešku?) jsme s tátou stehovali PC z obýváku ke mě do pokoje,huray. Takže už tu od 18,00 co jsem došla z venku datlím a píšu si s těma mojema " bffff ". Život bez přátel by byl nudný a nicotný. Asi budu končit,stejně už mě nenapadá nic,co bych vám tak ještě řekla. Užívejte si a buďte stejna happy,jako já !

Úžasný,skvělý,parádní.

5. june 2011 at 15:28 | Kejtý |  Diary
jak se máte?? skvěle? to ráda slyším))
Včerejší oňostroje dopadly parádně a byly dokonale zakončený nocí u Ivči <33 Co vám budu povídat,noťas,telka,chat s klukama)) Dneska mě nečeká nic dobrýho,zítra píšeme hnedka první hodinu němčinu,potom hnedka zeměpis a třetí hodinu fyzika. Dneska jsem měla jít ven ještě s děckama,ale nějak to padlo,však si to vynahradíme někdy v týdnu. Nejspíš se půjdu učit,nebo dodělat rodinu do TS. Mějte se krásně a nezlobte se na mě,za ještě pořád nedodělaný články o Anglii,však já se k tomu někdy dokopu))

Pár skvělých facebookových konverzací

3. june 2011 at 19:52 | Kejtý |  Diary
Tohle mě opravdu pobavilo :D:D


Pohádky

3. june 2011 at 15:34 | Kejtý |  téma týdne

KAŽDODENÍ ZÁLEŽITOST MALÝCH DĚTÍ

Jak malá jsem je taky zbožňovala,ovšem,co si budeme nalhávat,pořád je zbožňuju. Záleží ale na druhu,podle mě už to není to,co to bývalo,jako malá jsem se dívala na Pyšnou princeznu,S čerty nejsou žerty,apod. Dneska,když se podívám,co sleduje bratr,jako " Kid vs. Kat " a tak dále .. nevím,jsem určitě zastáncem novodobějších,protože se u nich člověk víc pobaví,než u těch starých,českých,ale aby osmileté dítě nevědělo,co za pohádku je "princezna ze mlejna",to mi přijde trošku hloupé.
Přeci jenom,nad některými těmi "disneyovkami",houby,to už nejsou ani ty disneyovky .. zůstává rozum stát. Mám ten dojem,že některé až degradují intelekt dnešních dětí ! Typickým příkladem je "Bessie Higgenbottomová" v jemž seriálu si zahrál i její "prstík" neboli ukazováček na jejílevé ruce. A takových kuriozit se nejde mnohem víc,stačí si občas pustit tyto dětské kanály jako "Disney channel","Nickelodeon" apod. Není ale záměrem tohoto článku znehodnotit tyto kanály,já sama se na ně občas podívám,mám ráda seriály typu "Hannah Montana","iCarly","Jsem v kapele" apod.

Toto téma lze brát z mnoha úhlů,já se zaměřila na pohádky v televizi.

Lucky day.

3. june 2011 at 15:17 | Kejtý |  Diary
zase mi nejede,kašlu na to,nepotřebuju "ho".
Dneska kupodivu dobrej den. Ve škole jsem si opravila chemii na 3 na vysvědčení + jednička z diktátu bez chyby,ano,ano,týmová práce s V. Balónková bitva se nekonala,pršelo? nevím,proč to zrušili,resp. přesunuli. Ohně byly skvěělýý ! Zítra repete,snad,když se do té doby nestihnu opět pohádat s tátou :X Místo aby .. ale,t je jedno. Dneska nejspíš napíšu I.,nebo Simči,nevím ještě,že bych se někam hrnula se říct nedá,ale než abych neustále poslouchala to,jak pořád jen sedím doma na prdeli,ne,dík. Takže ven nejspíš z povinnosti. Když se tomu vyhnu,přidám nějakej volnej lay,nebo komix,mám náladu tvořit. ^^

"Ohně"

1. june 2011 at 9:25 | Kejtý |  Diary
http://akce.o106.com/files/bmue-2011.jpg
jéžíš <3 těším se tam jak malá:)až konečně po dlouhé době uvidím D. , I. no prostě děcka,je zbytečný vypisovat jména,když je ani neznáte,ale víte jak. Přemýšlím,že zítra nepůjdu do školy,jenže,ty vole - včera byla máma na třídních schůzkách. Vychází mí dvě trojky. Zbytek dvojky a jedna čtyřka z dějepisu. A právě o ten jde. Máme možnost si ho opravit,ale musela bych se naučit od konce 2. světové až po současnou kapitolu. A teď jsme u mladé generace takže .. nevím,jestli mi to za to stojí. Doufám,že večer nebude pršet,protože bych nikam nešla. Táta odjel do německa,takže jdu jen pod podmínkou,že si mě tam máma vyzvedne a ona tam prej nepojede,když bude pršet. Odpoledne plánuju dojít domů,uklidit,nachystat se a pak hurá na balónkovou bitvu s Ivů.