May 2011

Today? hot day.

31. may 2011 at 14:50 | Kejtý |  Diary

Dneska? hodně,hodně nudnej den. Strašně. + samozdřejmě nesnesitelný horko. Nemám v plánu nic,na blog nikdo nechodí,facebook mi nefachá a ven se mi v tam odporným vedru fakt nechce. Nejspíš něco přidám,i když si to stejně nikdo nejspíš nepřečte,možná tak 2-3 lidi ;D. Dopíšu konečně ty články o Anglii ať mám klid a půjdu si zahrát Sims,nebo spíš koukat na House,na kterýho jsem se včera nedodívala. Ano,to všechno jsou pro vás naprosto nepodstatné informace a pro mě zabitých 5 minut času. A zítra KONEČNĚ na balónkovou bitvu a na ohně ! ♥

:X

30. may 2011 at 22:00 | Kejtý |  Diary
oh my got,je toto normální ? zrovna,když se potřebuju domlovit s kamarádkou na balónkovou bitvu,zrovna,když potřebuju udělat reklamu,zrovna,když chci nahrát fotky,zrovna,když .. ne fakt,ať se jde zahrabat celej fejsbůček,zlatý skype,který bohužel všichni přestali používat,hned jak objvili modré logo sršící deficienci a naivitu dnešních lidí. Aj,kašlete na to,jen jsem se potřebvala vyvztekat.

Otázky do videorozhovorů

30. may 2011 at 21:36 | Kejtý |  Video interview
máš na mě nějakou otázku ? zde máš možnost se mě zeptat.
Videorozhovor jsem se rozhodla natočit ať už pro legraci či oživení tohoto blogu. Nesmíte to brát moc vážně,ani já to tak brát nebudu. Komentáře jsou normálně veřejné,ale prosila bych,když už se budete ptát,tak rozumně a opravdu na to,co vás zajímá.
tak do toho,ať se máme čemu smát.

Kiss me,ki - ki - kiss me. Take me, ta - ta - take me.

30. may 2011 at 14:09 | Kejtý |  Diary
http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/250157_230286200316313_100000048049760_1012788_7469752_n.jpg
chňáá ♥
Miluju je,fakt,i když mě z nich hrozně bolí nohy a neumím v nich chodit. Ale zatím 5 dní nošení a nohy nezlámany,wohou. :D Nebudu vám tu psát o škle,nuda jako vždycky. Na odpolení jdem nešla,o půl 3 mám být v bílým domě,jdu na kožní,pořád s tou "vyrážkou" .. či čo to je,prostě alergická reakce na antibiotika a další antibiotika nezabraly,resp. jsem snědla pouze jednu krabičku,druhou jsem ztratila,shit! Takže mě čeká další lítaná po doktorech. Cca o půl 4 jedu k mámě si pro jedno CD a pak za Sandrou ♥ strašně dlouho už jsme se neviděly,tedy,vidíme se každej den ve škole,ale venku sme nebyly snad 3/4 roku,fňuk. Možná ještě stihnu dneska přidat nějaký články,ale spíš ne,musím se učit na chemii,kterou zítra píšeme a mě vychází 3/4. Vážně na to tento půlrok úplně kašlu,snad to nějak utáhnu na 3,MUSÍM! nerada bych měla 4 na vysvědčení,sice jsem na konci devítka,ale i tak je to u dvojkařky ostuda. Ale jedna tam přeci jen bude,z dějepisu,no comment. Jdu trochu poklidit,nachystat se atd. Btw, ve škole jsem přemýšlela už o nějakým tom designu,pokud se povede,nemusel by vypadat špatně. Nechte se překvapit.

Soutěž,videorozhovor,diskuze ?

29. may 2011 at 15:00 | Kejtý |  Diary

Chtělo by to nějaký oživení blogu. Přemýšlela jsem o nějakým videorozhovoru,soutěži nebo diskuzi na nějaký téma,nevím ještě. Chtělo by to taky nějaký propracovanější design. Něco tématickýho,ale je tu probém,že já jsem člověk,co potřebuje každej týden jinej design a to bych nedělala nic jinýho,než designy. Kdyžtak pište návrhy do komentářů,co by ste tu chtěli apod.


Dneska s Ivů <3

29. may 2011 at 13:24 | Kejtý |  Diary
http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/254053_230753570269576_100000048049760_1017445_1629564_n.jpg
yesterday 13:20

"Včera navštívilo Váš blog 60 lidí" děkuju moc!! Včera jsem měla jít na ophně se S. ,ale ona to asi 5 minut před tím zrušila,takže nálada rázem někde .. Nakonec to ale klaplo,šla jsem s Ivů a pak jsme si asi do čtvrt na jednu psaly přes Skype,tolik jsem se nenasmála snad ani nepamatuju ! :DD Domluvily jsme se na dnešek,že půjdeme ven,pookud bude hezky,jakože je. Sraz je o půl páté,takže času dost. Vstávala jsem kolem 12,šla se naobědvat,pak čučela na House. Táta jel před chvílí pro bratra "juchůů." To zas bude den. Jinak plánuju články " Co se dělo .. ? aneb čtvrtek 19.5. " a pak taky " shoping : england,wednesday 18.5. " Takže se máte na co těšit.


Outfit 5.6

28. may 2011 at 23:56 | Kejtý |  Outfits
Outfit 5.6
price

Autogramiáda ? ne.

28. may 2011 at 18:46 | Kejtý |  Diary
Tumblr_lgwstchq061qg22k5o1_500_large

Jak už všichni jistě víte,dneska měla být ta autogramiáda SS a já se S. na ni měla jít. Došly jsme tam cca v 16,00. Začínat to mělo v 18,00 ale na stránkách jsme nakonec zjistily,že v 16,00. Takže jsme začaly chodit po Olympii a hledat to tam. Chodily jsme tam asi hodinu pořád dokola jako blbci a pořád nikde nic. Nakonec jsme se o půl šesté sbalily s tím,že tam nejspíš nic není. Došly jsme domů a zjistily,že to bylo venku na parkovišti,takže - super. Ale na druhou stranu jsem ráda,že sme odešly,protože mačkat se mezi těma ječícíma Harichovejma fanynkama a ještě aby na nás pršelo,ne díky. Taky jsem byla pěkně unavená. Však jsme si z toho se S. dělaly srandu. Že prej "buď to zrušili,a nebo se s něma vyoural autobus a přežil jen řidič a Harochovy ječící fanynky." nebo "to bude strašný,tam budeme stát a ze všech stran budou ječet holky." "no jo,ty vole,že já si to tátovo AKáčko nevzala" .. (AK4 - náhled) :D takže tak no. Jinak táta jel shruba před hodinou na noc vozit regály a dojede až ve 2,00. Tak jsem přemýšlela,jestli jít na ohně,nebo ne,ale moc se mi nechce,ještě uvidím.

tudum.

27. may 2011 at 22:58 | Kejtý |  Diary
Nudím se tu. Buď už všichni spíte,nebo jste na ohňostrojích,nebo tady na to prostě prdíte. Achjo,je tu totální mrtvo. Jako po bitvě,vážně nemám co dělat. Slehla se tu po vás zem. No dobře,tak já jdu čučet na House,s žádným článkem nepočítejte,pche :D no,možná,když se mi bude chtít. Zítra se jede do Olympie na autogramiádu,to zas bude lidí :X ..

O.8 ~ cats glasses !

27. may 2011 at 22:14 | Kejtý |  Diary

O.7

27. may 2011 at 22:13 | Kejtý |  Kejt's

Raining. Like it.

27. may 2011 at 21:35 | Kejtý |  Diary
(Keith's. ↑)
Tak už tu 4 hodiny,co 4 .. víc. Sedím a čučím do facebooku,blogu a obecně kompu. Ale víte co? není nic krásnějšího,než když můžete sedět v klidu doma a pozorovat,jak venku prší. Jsem ráda,že jsem na ty ohně nešla. Vzala jsem si sněhurku dovnitř,leží tu celou dobu u mě,musím pak ještě vysát,než dojede táta a dát ji zase ven. Jel na noc kostelů. Přemýšlela jsem,že bych zase zapla Simsy,ale máme v háji grafiku a za chvilku asi odejde,takže ji nehci zatěžovat ještě víc. Nejspíš udělám nějakej komix,baví mě to. A ještě jsem vám slíbila ty články o Anlglii,co? Fů.

shoping : sunday 12.5.

27. may 2011 at 19:01 | Kejtý |  shopping.
brož
obchod : Bjou Brigitte
cena : 149,-

shoping : thursday 5.5.

27. may 2011 at 17:56 | Kejtý |  shopping.
prstýnek
obchod : Bjou Brigitte
cena : cca 160 ,-


Líza Simpsonová.

27. may 2011 at 12:44 | Kejtý |  Diary
464728-8-1305808889143_large
Ciao,máme dvouhodinovku inf,takže toho nejspíš využiju a napíšu sem článek o čtvrtku a pátku. První hodinu už máme za sebou,měli jsme dělat nějaký příklady pro sedmáky,resp. návod na něco v malování. Já dělala Lízu ze Simpsonových. Obrázek pod článkem,patlanina,no. :D Jinak dneska se mi teda VŮBEC nechtělo vstávat. Na ohně nejdu,má být hnusně. Po škole jedu se Simuš a Simuš do MC'. Mám poslední dvě stravenky,fňuk:((. Máma už ve škole skončila,takže už je nebude dostávat,achjo. Nic,jdu psát ten článek.

Co se dělo .. ? aneb středa 18.5.

26. may 2011 at 22:21 | Kejtý |  Diary

Středa 18.5.
Ráno opět budíček 7.00. Opět ranní hygiena a opět skvělá snídaně. 7.50 se opět vydáváme na místo setkání. Před námi je opět ne moc dlouhá cesta do školy. Na ulici se setkáváme s opravdu zajímavými,ale velice přátelskými kolemjdoucími. Lidi se tam obvykle zdraví,i když se třeba ani neznají. Ptají se navzájem,jak se ten druhý má. Po cestě dostáváme docela populární noviny ,,metro",kde se dozvídáme,že jeden zdejší pán vodí koně po metru,kavárně a svezl se s ním dokonce i ve výtahu. Takových kuriozit se tam našlo opravdu mnoho. Po opět nudné a únavné škole se vydáváme směr loď. Ano,ten letáček jsem si někde zapoměla a tak nemůžu dělat chytrou a napsat vám sem,jak se jmenovala. Řekla bych však,že slovo "loď" ji příliš nevystihuje. Zní to příliš lacině,to tato rozhodně nebyla. Byla neskutečně obrovská,že jsme ji nestačili projít ani celou. První část byla konstrukce - motory,součástky,vrtule - to,co mě nijak zvlášť nezajímá. Za to druhá část,ta byla o něco záživnější. (páni,jak už je pozdě,tak mi úplně docházejí slova,mám pocit,že se tu některá objevují nějak moc často za sebou,no - to je jedno) Nejprve tedy k té první. Naše první kroky směřovaly ke schodům dolů. Když jsme se tam tudy vydali,zažili jsme něco opravdu zvláštního. Byli jsme "jakoby" pod vodou,ale přitom na suchu. Bylo to dokonale udělané. Část lodi totiž byla zakopaná pod zemí a v poovině oddělena skleněnou podlahou,na které byly napuštěny asi 4 cm vody.(vím,je hloupé měřit objem v centimetrech,ale já na toto nikdy moc nebyla,tak to pochopte.) myslím tím totiž,samozřejmě hloubku. Poté jsme vyšli přímo nahoru na tu loď a nakonec až úplně dovnitř,kde to bylo naprosto skvěle udělané a propracované. V kuchyni byly rozdělané sušenky,u lékaře na stole léky a injekce,u holiče vlasy na zemi. Všechno to bylo tak strašně reálný. Bohužel se mi musel zrovna tam vybít foťák a tak fotky nejsou nic moc,jelikož byla tma a na blesk už to nestačilo,nebo prostě nejsou vůbec. Po návštěvě lodi nás čekaly nákupy ! ano,jelo se do Bristolu. Nijak zvlášť krásné město,za to velice vyspělé a průmyslové. Jako první jsme směřovaly do poundlandu,tzn. VŠE ZA LIBRU. Libra je cca 26 kč,- (jen tak pro info). Měli tam hlavně jídlo,drogerii,ale našlo se tam i pár blbostí,jako hračky,masky na karneval apod. Já si od tama dovezla např. Listerine ústní vodu 500 ml, Šampón na vlasy s limetkou 500 ml,apod. Dál jsme šly do Primarku. Jedním slovem - AWESOME ! Čtyřpatrový obchod s oblečením,botami a doplňky. Tak například - sukně £5 (130 kč,-) , brýle £1 , kabelka £2 , podkolenky £0,50 , trička £1,£2,£3 . MILUJU TO TAM! CHCI ZPÁTKY! I <33 PRIMARK:'(((. Ne vážně,podívejte se na ceny tady a na ceny tam. Já vím,že to moc prožívám,ale to je přímo vysněné místo snad každého shopaholika. Mimochodem ty boty,co od tama mám mě přišli na £10 , což je asi 260 kč,-. To u nás nekoupíš,ani ho*no. U nás totiž ještě ani nejsou,až budou,budou stát min. 2500 kč,- a to nas*at. :D Po úžasných,ale neprosto únavných nákupech,kdy mi nezbyla ani jedna pound jsme se opět vydali domů do rodin. Tentokrát jsme trefily,hahah. Na večeři byly fazole s rybím filé a hranolky. Zase dobrota. Koukly jsme se na film a šly spát.
A teď už vám na čtvrtek kašlu,protože jsem unavená a jdu taky. Zzzz


Co se dělo .. ? aneb úterý 17.5.

26. may 2011 at 21:45 | Kejtý |  Diary

Úterý 17.5.
Ráno je budíček cca v 7,00. Jdu dolů do koupelny,abych si vyčistila zuby a opláchla obličej. Na to jde za mnou B. a společně pak jdeme na snídani /ano,já si nejprve čistím zuby a pak jím./ Když jsme došly,nevěřili jsme vlastním očím. Před námi stál přímo švédský stůl. Tři krabice cereálií,balík celozrnýho chleba,čtyři sklenice jamů a občas jsme dostaly i něco s vajíčky. Tak okamžitě zasedáme a sypeme si půl krabice cereálií do misky a zalíváme to půl litrem mlýka. V tu chvíli si sama pro sebe říkám "Chudáci,oni jsou na nás tak milí a my je tady vyžíráme." ,ale co! :D Hned potom nám Sheyla udělala svačinu a doprovodila nás na místo,na kterém jsme se měli každý den scházet s ostatníma. Bylo nás tam asi deset. Cca za 10 min. pro nás přijel autobus a jelo se vyzvednout děcka na další meeteng point (tak se tomu říká.) Když autobus,resp. řidič vyzvedl všechny,dojelo se zpátky na parkoviště,odkud se potom šlo pěšky do školy "pro cizince". Měli jsme pouze dvě hodiny a střídali se nám celý týden dva učitelé. Řeknu vám,pokud jste měli někdy pocit,že se v české škole nudíte,toto byla přímo zabitá hodina času. Všichni ji skoro celou prospali,včetně učitele. Tudíž nemám o čem psát a tak se přesuneme k odpoledni. Kolem 13:45 se vyrazilo na výlet do wels. Pozor ! je rozdíl walles a wels. Walles je země,Wels město. Cesta trvala cca hodinku. Když jsme dojeli na místo,první,co bylo,že začalo pršet. Dali jsme si rozchod na hodinu. Mohli jsme chodit buď po městě,giftshopech,nebo po hradbách,zahradách a katedrále. Já stihla společně se S. všechno. Nejvíce mne zaujala zahrada s obrovským mnoštvím kachen,labutí a podobných ptáků. Mimochodem to měli vážně krásně udělaný,kdyby ste viděli,jak to bylo všude nádherně rozkvetlý,ach. Vydali jsme se také do Starbucks,kde jsem si koupila marshmallowna na špejli obalenýho v čokoládě - za LIBRU. Ts,zbytečně vyhozený peníze,kdybych tak věděla,že je to obyčejnej marshmallown. Poté jsme navštívili katedrálu a veřejné záchodky,na který snad v životě nezapomenu. Totiž,když jste tam chtěli splánchout,stačilo se trochu přiblížit rukou k čidlu a ono se to spláchlo samo. Měla jsem pocit,jako bych měla nadpřirozený síly. Stačilo namířit ruku a záchod se sám spláchl ! :D .. no to byste museli zažít .. Kolem 16,00 jsme se všichni promáčeni a unaveni odebrali opět zpátky do autobusu. Ten nás rozvezl na naše meeting pointy,ze kterých jsme měli trefit sami zpátky domů. Moje poznávací značky a místa,která jsem si pamatovala z rána byli : ptačí budka,semafor,obal od hranolek z MC donaldu,holub (který už tam samozřejmě nebyl,až jsme se vracely) a jasně růžové Sheyliininy závěsy v obýv. pokoji. No,to bych nebyla já,kdybych se hned první den neztratila. Naštěstí jsme zabočily jen o blok dřív. Když jsme došly domů,šly jsme se převlíct,neboli jak oni říkají,we change our clothes, .. a sešly dolů na večeři - špagety ! ty byly. Jako poslední jsme si daly sprchu a šly si užít druhou noc v naší "úžasně pohodlné" posteli na pérové matraci. Angláni jsou na tohle vážně úchylní.


shopping.

26. may 2011 at 14:31 | Kejtý |  Diary
Tumblr_lll5trngf01qgy1awo1_500_large

hello <33
včerejšek neřeště,děly se divný věci. V 18,00 jsme vyjely do Olympie nakupovat,takže mám opět pár nových kousků. Byla jsem na neskutečně dobrým smoothies!. Cca za 20 min. vyrážím za mámou a jedeme tam znova ještě pro boty,jelikož sem tam viděla 2 za cenu 1 páru,takže ona si koupí nejspíš jedny a já jedny. A pak taky ještě potřebuju šaty a plavky,ale uvidí se,jak zbydou peníze. VEČER slibuju,že tady bude ten článek,resp. 3 - o úterý,středě a čtvrtku. Jdu se chystat.
( plánuju zavedení rubriky shoping,máte se na co těšit. )
Zatím se mějte <3