April 2011

bez nadějí ..

30. april 2011 at 19:10 | Kejtý |  Diary
Tumblr_lkcp701eom1qcrsn7o1_400_large
Simple Plan - Welcome to my life
Nebudu chodit okolo horké kaše,stejně nikdy nevím,čím začít,tak dneska narovinu. Na tu polygrafickou mě nevzali. Byla jsem 68.,a i přes můj průměr 1,6 bylo dalších x lidí,co ho měli lepší a příjmačky dali líp,než já. Brali 56. Nejdřív mě to zklamalo a byla jsem z toho špatná,ale pak mi došlo,že vlastně ani nevím,jestli na tu školu vážně chci. Můžu si podat přihlášku na 2. kolo,jenže VŮBEC NEVÍM,KAM CHCI JÍT!! Jestli mě vezmou na Charbulku,mám jít tam? nebo na 2. kolo na polygrafku? nebo na 2. kolo na pionýrskou? protože pochybuju,že se dostanu v 1. .. sakra,vůbec nevím! :// takže toť nejspíš vše,"čarodky" strávím doma,jelikož jsem teď došla z venku,teda z čarodek,na který mě vytáhl táta ještě s bratrem,ale nikdo z mých vrstevníků tam nebyl,takže sem se málem ukousala nudou. Jdu na Sims a pak nejpíš nějakej film. Tak si užívám volnýho domu já.

BTW. už bych mohla odepsat na ty vaše komentáře konečně,co? :D díky za ně,jsem ráda,že sem alespoň někdo chodí:)

Budíček : 5.15

28. april 2011 at 19:38 | Kejtý |  Diary
skvělej dodatek,už se těším,až vyjde.

Je půl 8. večer a já nemusím NIC dělat. Nohy nahoře,čučím na House a užívám si deště. Miluju bouřky. Včerejší příjmačky stály za prd. Byla jsem hrozně nervózní a úplně zblblá z toho učitele,co tam byl. Byl vážně divnej. Resp. zdál se v pohodě,do chvíle,kdy po nás nezačal chtít ať si stoupneme a řekneme mu džouk,vlastně,to chtěl jenom po mě. Dneska to bylo o něco lepší,učitelka byla v pohodě a už sem neměla takový nervy. Zítra se dozvím výsledky ze včerejších zkoušek,tj. na Polygrafickou,celkem se bojím,ale snad to nějak dopadne. Ta Charbulka se taky nezdá být tak špatná,ale nevím,no. Jsem strašně nerozhodná. Dneska mě málem zabilo to vstávání. Měla jsem tam být 7:45,ale mám to celkem daleko,takže sem musela vyjíždět už 6:20. Budík mi u hlavy zazvonil v 5:15 a já myslela,že ten mobil sežeru. Takže sem se nasnídala,zkulturnila a "hurá" na příjmačky! Došla jsem cca v 9:30,jestli nekecám. Bylo tam celkem dost pěkných kluků a na pár z nich už mám i facebook,takže pecka,alespoň něco z toho mám :D Teď si asi stáhnu nějaký downloady do TS3 a půjdu zase hrát,už jsem na tom zase závislá! :D tak se mějte :))

Příjmací zkoušky

26. april 2011 at 16:07 | Kejtý |  Diary
Tumblr_lk704qcuca1qcxieko1_400_largeAhoj zlata <3
chybíte mi! čtu vaše komentáře a některý mě fakt potěšily. Možná to teď není úplně správně česky,nevím,zní mi to divně:D. Už se cítím líp. Přišla jsem na jednu věc,a to tu,že když sem dlouho zalezlá doma,tak pak chytám hrozný depky a přelivy špatných nálad. Když chodím do školy,ven apod.,tak nemám čas se tím zabývat a nad vším tak hrozně přemýšlet. Ale to nesouvisí moc s tématem. Za těch pár dní co sem se neozvala se nic moc nestalo. Velikonoce fakt nesnáším,ale nějak sem je přežila,jako každej rok,co mi zbývá. Je to fakt nefér svátek,jelikož mě nic nenaštve nikdy víc než přicházející bratr s igelitkou sladkostí. Taky sem si udělala ten závěrečnej SCIO test,dosáhla jsem 82%. Dneska jsme byli ve třídě nejdřív 4,po 1.hodině 2 odešli,po 3.hodině odešel i ten třetí. Tak schválně,kolik nás tam zůstalo? .. :D už mi z těch testů fakt hrabe,ve všem hledám vzorečky a rovnice,no comment. Ano,správně,zbyla jsem tam jen já a Tomík. Fakt sranda. Takže za mnou pak byla třídní a navrhla mi,jestli nechci jít taky domů,že bych se tam nejspíš ukousala nudou,tak jsem nad tím přemýšlela a nakonec sem po 3.hodině taky odešla. Bylo nás tam tak málo,protože všichni dneska dělali příjmačky,jasně,já vím,že vám to došlo,ale potřebuju něco psát dál,aby se zaplnila ta mezera vedle toho velkýho obrázku :D neřešte to,no zkrátka a dobře jsem pak jela domů,do Knihovny,kde jsem zjistila,že maj zavřený,pak do Tesca pro JOY a nakonec na oběd. Domů jsem dojela kolem 12:30 a šla jsem si číst. Mě čekaj příjmačky zítra a ve čtvrtek,tak mi DRŽTE PALCE!! jsem zvědavá,jak to "dám".

eye

21. april 2011 at 12:58 | Kejtý |  Diary
dávám to do diary,jelikož tu žádnou rubriku s grafikou nemám,asi budu muset nějakou zavést.

podle tutoriálu ˝ Fairy Night
není to úplně tak,jak bych chtěla,autorka to má o dost propracovanější,mě tam pár věcí i chybí,jelikož tutoriál byl anglicky a já to dělala tak nějak od oka jen podle obrázků.

eeeeh?

20. april 2011 at 16:03 | Kejtý |  Diary

Tumblr_ljy8mwgbej1qjnnu9o1_400_large

Téma týdne přesně vystihuje moji náladu. Návštěvnost tento týden rapidně klesla,nedivím se,nic se tu nedělo. Nebyl čas,nálada,NIC. Mám v hlavě hroznej zmatek. Nevyznám se ve svých pocitech,nevím,co si o některých věcech mám myslet,apod. Je to hrozný,fakt. Jako by se mi všechny myšlenky seběhly do jedné a já najednou nevěděla vůbec nic.
V pondělí sem nebyla ve škole,řekla sem si,že na ty 3 dny to už nemá cenu,že radši zůstanu doma a budu se učit na příjmačky. Včera sem se ale ani učit nemohla,bylo mi tak děsně zle,že se to ani popsat nedá. Zase problémy s tlakem,ale včera extra,sotva sem se zvedla,nic sem neviděla,neslyšela,nemohla sem mluvit, NIC. Krom toho mám děsnej hlad,jelikož sem od včerejška vážně NIC nejedla,cokoli sem snědla šlo hned zpátky,takže bezva,mám strach cokoli sníst. Dneska už mi je líp,ale učit se hodlám až zítra,řekla bych,že na tom má svůj podíl i stres z příjmaček,fakt se bojím,že to nedám. Alespoň sem dneska vygruntovala celej barák,když byl táta pryč a vypadá to tu zase jako u lidí. Asi si půjdu zahrát Sims,nebo skouknout nějakej film,či udělat něco v PS.
Mějte se krásně a užívejte si sluníčka i za mě ^.^

webca

16. april 2011 at 12:53 | Kejtý |  with friends and other ..
aktuální,dobré ráno,tadá - nemoc šílených krav. muhaha

mrtvo.

16. april 2011 at 2:09 | Kejtý |  Diary
452827-8-1295771932788_large_large

..

2:01 ráno a já píšu článek. Ani nevím proč,nejspíš z nudy. Včera,rsp. předevčírem se nedělo nic zajímavýho,vlastně už ani nevím,co se dělo. Myslím,že sem došla domů,zapla PC a dívala se od půl 3 až do večera na filmy. Nuda to rozhodně nebyla. Včera (jakože pro mě ještě dneska:D) sem byla se S. venku,a teď ležíme na jedný posteli úplně mrtvý. Tenhle článek píšu už asi po třetí. (jasně,že po druhý.) a tak už vůbec nevím co mám psát.) dvě závorky v jedný? proč ne že :D trošku kašlu na gramatiku,spisovný slova a správnej slovosled,jsem mimo a ani nevím,co píšu,však vy už ste zvyklí,ne? :D ..MÁM HLAD.. takže asi už jen .. dobrou

PS. díky za komentáře a návštěvnost,čtu to,jen sem moc líná na to odepsat,nebo nemám čas. Snad zítra <3

věděli jste,že (4+3)/2 = 4,5 ?

13. april 2011 at 14:15 | Kejtý |  Diary
Tumblr_libj241wsh1qbokouo1_1280_large

Dneska k nám do třídy dolítla třídní a začala nám všem vykládat,jak se neučíme. Je to ale,bohužel,pravda. Přiznejme si to,celá devítko,že sme se na to téměř všichni po pololetí vykašlali. Někteří,jako já,se vymlouvají na to,že se učí na příjmačky a na školu nemaj čas,tím to není. Chcete mi říct,že všichni dojdeme ve 2-3h domů,sedneme si k učení a v 10,11,12 odcházíme spát? neděláme jako celej den nic jinýho? já to třeba celej den prosedím u počítače,nebo prolítám venku. Ale je na čase,začít něco dělat. Dva měsíce do konce školy a mě vychází 4 trojky,4 čtverka .. mě,dvojkařce,jo,celej rok sem se těšila na to,jak se na to teď vykašlu,ale z těch známek mi je špatně,fakt s tím musím začít něco dělat. Jenom nechápu,kde vzal dějepisář známku na vysvědčení 4/5. Z té 3,4 co tam mám? to fakt nechápu ...
Zítra čtvrtletka z matiky,bezva,zase mám co pos*at. Tam mi vychází 2-3 , snad to utáhnu na tu dvojku nějak. Dva týdny do příjmaček,nervy začínají pomalu pracovat.
Jdu se podívat na nějakej film a pak zkouknout tu matiku,juchůů. (ironie,haha)

Buď cestu najdu, nebo si udělám vlastní.

12. april 2011 at 21:43 | Kejtý |  Diary
Tumblr_ljc80zmmto1qiq6tmo1_500_large
Nálada? Dost zmatená. Mám v sobě tolik smíšených pocitů,že to ani nedokážu popsat. Dneska nijak zvlášť záživnej den. Ale aspoň,že konečně zapršelo. Byla sem doma,učila se,dělala na designu .. a nakonec z toho vzniklo toto. Chtěla sem něco promakanějšího,ale kdo se s tím má furt drbat,stejně sem to asi 5 x předělávala,protože se mi to nelíbilo,jasně,ani tento se mi nelíbí. Nejspíš napíšu něco na téma kritika,mám o tom přibližnou představu. Zítra nejspíš půjdu s tou Mon. dneska nám to nějak nevyšlo. Na závěr pár citátů,co rtak trochu vystihují moji situaci.

• Nestačí se jen zamilovat do někoho nebo do něčeho, ale je třeba být o své lásce i hluboce přesvědčen.
• Smutní nenávidí veselé, veselí smutné.
• Srdce nás vždy dožene až k nepříčetnosti rozumu.

Hodnota života se měří okamžiky, které se dotkly srdce

11. april 2011 at 21:23 | Kejtý |  Diary
http://image.tn.nova.cz/media/images//600x338/Mar2011/738342.jpg?d41d
říkejte si co chcete,ta písnička je úžasná a on taky(:

Nejdřív to bylo,jak se na to vůbec nebudu dívat,že ani nemám televizi a tak a teď? Sleduju to stejně online a nevynechám jedinej díl s klukama :D ale sem o dost míň posedlá,než minulej rok,to jo. Jinak dneska se mi vůbec nechtělo nic psát! ale aspoň jeden krátkej článek mě snad nezabije. Vidíte,jak píšu jak debil? :D nemám na to vůbec náladu totiž. Dneska sme měli 8 hodin,fů. Měli by zrušit odpoledky a hodiny na 7. Díky bohu,že letos sme neměli na 7. ani jednou. Pak sem šla s Veruš asi po dvou týdnech na přehradu. Pověděla bych vám jednu vtipnou story,co se stala v šalině s jedním odporným a tlustým chlápkem,ale nechce se mi to vypisovat Snad povím jen to,že sme měly zmrzlinu a on chtěl "líznout" ! (:X :DD) jasně,že sme hned zdrhaly,byl celej nějakej sjetej :D. Jdu se dívat na Superstar,Comeback a třeba ještě House,dneska mám spíš dívací,než psací náladu. Bye

(včera 82 lidí- díky moc!)

úvod

11. april 2011 at 18:35 | Kejtý |  co mě napadne..
Ahoj všem,co právě čtete tuto patlaninu. Je půl třetí ráno a já nemůžu spát. Tak tu píšu tento úvodní článek k tématům,resp. o tématech abych si to pak mohla hodit do rozepsaných.

Napsat článek na téma je jednoduchý,ovšem napsat článek na téma je mnohdy oříšek. Potřebovala bych od vás jednu věc. - Návrhy na daná témata,na které mám psát. Zjistila jsem totiž,že moje slovní zásoba je téměř mizivá a můj projev úplně ztratil význam. Dřív jsem hodně četla,teď už na to není moc čas. Ne,blbost,jistě,že je,je ho spousta,ale já ho většinou strávím nějak jinak. Štve mě to,chci se k tomu vrátit. To jak člověk přestane číst a začne fejsbukařit,úplně ztratí tu .. vidíte to? dřív bych našla slovíčko,které by mi tam skvěle zapadlo. Teď bloumám ve své prázné hlavě a nic nevymyslím.

Tak prosím - pište témata do komentářů.


známky

11. april 2011 at 18:30 | Kejtý |  Snažím se ..

nástěnka

10. april 2011 at 21:24 | Kejtý |  Snažím se ..

Nadpis - povinná položka (haha,já nemuším nííč.)

10. april 2011 at 20:18 | Kejtý |  Diary
Tumblr_ljfvlbs7au1qhqgp8o1_500_large
bow chicka wow wow ♪

Achjo,vždycky mám všechno tak krásně promyšlený,kliknu no novej článek a všechno najednou pryč. Chata? a tak,šlo to. Byli sme tam asi hodinu,kterou sem proseděla v autě a poslouchala písničky + se učila. Skvělý,příjmačky za rohem a já zjišťuju,že mám většinou správně 42 otázek z 60. Sem v háji,děcka. Taky sem něco "málo" nafotila. takže čekejte fotky na téma naše želva,dnešní oběd,moje nově vyšperkovaná nástěnka,apod. I přesto,že mi to focení tak "strašně" jde (pro ty nechápavé,ty uvozovky naznačují ironii,tentokrát to radši vypíšu,než aby to někdo špatně pochopil,mohlo by to vyznít fakt hrozně sebevědomě. A to nechci,protože to tam ani není.) - tak mě to baví. Jo,zase nevím,co sem chtěla a hned,jak toto dopíšu,tak mě toho najendou padane tolik.

Zítra zase škola - achjo! ten víkend tak rychle vždycky uteče. Přemýšlím,že změním design,už se mi zase okoukal. Taky plánuju přestavit pokoj,i když k tomu jaksi nemám dispozice,jelikož je tam všechny vymyšlený tak geniálně,aby se s tím nedalo hýbat. Alespoň přesunu stůl,když už nic. Jsem člověk,co neustále potřebuje změnu,ale to už jste asi poznali.

ZOO

10. april 2011 at 14:00 | Kejtý |  with friends and other ..

Every time people ask me if I'm okay. It's just a reminder that I'm not.

10. april 2011 at 13:21 | Kejtý |  Diary
Tumblr_lh7oxrvkx61qajjdco1_500_large
/často se mě lidi ptají,jestli jsem v pořádku. Je to jen připomentutí,že nejsem./

Omluvte můj hrubej překlad. Cca za hodinu odjíždím s "mamkou" na chatu."Jupí". Nejspíš si zalezu nahoru do pokoje,nebo ještě líp - zdrhnu na lom a budu fotit ,učit se a poslouchat. Teda líp strávenou neděli bych si nedokázala představit. (ironie,haha.) Achjoo,já tam NECHCI! ://
Jdu si nacpat mobil mp3kama a nahrát sem nějaký ty fotky ze ZOO.
Mějte se (líp,než já)

Každý je svého štestí strůjcem.

10. april 2011 at 2:18 | Kejtý |  Diary

Tumblr_ljes3dp6111qgogqxo1_500_large

..

Mám v hlavě tolik myšlenek,ale vůbec netuším,jak to dát dohromady. Ani jsem nemusela přemýšlet a došlo mi najednou tolik věcí. Tento článek neberte moc vážně. Jsou totiž 2 hodiny ráno a já jsem mimo. Můj mozek zkrátka už dobrých 5 hodin nefunguje a já si tohle všechno cucám z prstu. Nejdřív,tedy,to jsem měla dát na začátek.. Tak tedy - Moc bych vám chtěla poděkovat za tu návštěvnost a aktivitu po dobu mojí neaktivity. Chápete,ne? Prostě ty komentáře a čísla dole v toplistu. Dělá mi to hroznou radost,když vidím,že tu jste,i když já tu prostě nejsem a nic nepřidávám. Jo,já vím,už to zase moc obkecávám. Vlastně ani nevím,co tu tak pozdě dělám. Ale po těch 3 kafích se mi jaksi spát nechce.

ZOO byla úžasná,neskutečně moc sem si to užila,fotek mám strašně moc,takže sem si udělala výběr,ale z toho výběru budu nejspíš muset ještě další tři výběry,abych byla schopná to sem nějak dostat. Možná,že bych to mohla nahrát na rajče.cz , ale já to mám radši přímo na blogu. Achjoo,co to melu. Nespíš půjdu spát. /nahoru,dolu,ložnice,obývák,pokoj?/ vlezla by se sem celá mateřká školka,ale kdo se má sakra každej večer rozhodovat,kam chce jít spát ? Dobrou noc

Vyšel zajčik paguľjať.

9. april 2011 at 0:24 | Kejtý |  Diary
NADPIS NEŘEŠTE. Je tu nuda,nikdo tu už není,ale celej večer tu vesměs nikd nebyl. Já si ještě nejspíš udělám pár testů (na příjmačky) a taky půjdu spát. Ráno se mnou moc nepočítejte,budu dlouho spát :D , tedy pokud mě někdo nevykope z postele. Jestli bude hezky,měli bysme jít s tátou a Z. do té ZOO,doufám,že bude svítit sluníčko (: Tak se mějte,dobrou noc.

Dnes 9. 4.
polojasno
14°C/5°C
polojasno

sunglasses

8. april 2011 at 21:14 | Kejtý |  Snažím se ..
nejlepší brýle,co sem kdy měla. Už nejsou://:D

CDs

8. april 2011 at 21:11 | Kejtý |  Snažím se ..

.. ty odlesky ♥