Stylově na dobrou noc ..

26. february 2011 at 16:01 | Kejtý |  Everything of fashion
Dámské noční prádlo (Foto:sxc.)
Víš, v čem se budeš cítit v posteli nejlépe? I do postele by ses se měla obléci stylově. Nikdy totiž nevíš, co nebo kdo tě během noci vyruší a navíc se budeš cítit pohodlně. (více v CČ)

Pyžamo vs. vytahané tričko

Každá z nás si jistě prošla obdobím, v němž si do postele místo klasického pyžama nebo slušivé košilky vzala nevzhledné a vytahané tričko. Tenkrát nám to připadalo jako nejlepší řešení. Nač si taky do postele brát bůhví jaký oděv, který stejně není pod dekou nebo peřinou vidět a po několika minutách se zmuchlá (případně to z nás někdo sundá)? Naštěstí se jednalo o přechodné období a doba, kdy takto mnoho z nás uvažovala, je dávno pryč. Není totiž nad to, zachumlat se v příjemném a hřejivém materiálu a nechat si zdát ty nejkrásnější sny. Neznamená to ale, abychom se do postele oblékly jako naše babičky. Pyžamo musí mít styl a nesmí mu chybět elegance.

Podle čeho prádlo na spaní vybrat?

Nejdůležitějším požadavkem je materiál, který musí být prodyšný. Nabízí se přírodní
materiály, které dokážou propustit vlhkost za noc vyprodukovanou naším tělem, což dělá až půl litru. Některá umělá vlákna se zase dokážou přizpůsobit momentálnímu období. V létě tak dokážou tělo chladit a v zimě tělo příjemně hřejí.

Druhým neméně důležitým požadavkem je jeho pohodlnost. Pyžamo či jiné prádlo na spaní nesmí v žádném případě nikde tlačit nebo jinak obtěžovat. Tím jsou myšleny především švy a různé ozdoby. Prádlo by mělo sedět akorát, větší velikost, ač se to někdy propaguje, si rozhodně nekupujte. Při nočním otáčení by se vám hrnulo a tlačilo.

Inspirace ..

http://www.nejstyl.cz/fotky7304/fotos/_vyr_3489SG12MM1509S.jpghttp://www.nejstyl.cz/fotky7304/fotos/_vyr_2848121507.jpg
http://www.nejstyl.cz/fotky7304/fotos/_vyr_2314UX02PY667S.jpghttp://www.nejstyl.cz/fotky7304/fotos/_vyr_2313EX02PY673S.jpg
více na .. nejstyl.cz
 

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement