Jarní trendy v obouvání

25. february 2011 at 12:52 | Kejtý |  Everything of fashion
I když se ještě nějaký čas budeme těšit ze sněhové nadílky, zvláště my ženy jsme rády dokonale připraveny. A příprava na jarní sezónu by se rozhodně neměla podceňovat. Nové roční období, nová energie a jistě i pár nových módních úlovků. Jak to bude na jaře vypadat v botníku? Divoce i svůdně…

Tvarově nás opět čeká záplava pohodlných balerín, které si v botnících českých žen našly své místo. Nechybí ani svůdné podpatky a samozřejmě nesmrtelné klíny, které jsou oblíbenou alternativou k životu na vysoké noze. V kurzu je i sportovní městská bota, kterou lehce sladíte se sukní a kalhotami. Z materiálů vede jednoznačně kvalitní kůže a objevuje se i potištěná textilie.

jarni-obuvVoňavé jaro


Designy budou nejen romantické, ale také voňavé. Na jaře totiž vaše nožky zahalíte do květinových motivů a potisků a záplava květin nebude brát konce. Rozkvete vám botník, šatník i doplňky, takže se do prvních jarních dnů vyrazíte zářivě a s úsměvem.Blýskněte se


Inspirace a ženskost bude na jaře zahalena do lesku. Zářivé kamínky na botách i kabelkách si vás přitáhnou jako magnet a příjemná kůže přesvědčí o kvalitě. Třpytu na jaře prostě neutečete.


Čisté linie


Na jaře nebude chybět sebevědomý podpatek jdoucí ruku v ruce s elegancí a jednoduchostí. Tvrzení "v jednoduchosti je krása", se potvrzuje snad každou sezónu. Ženy, které chtějí být nenápadné, ale zároveň touží být vidět, si přijdou na své. Nejvýraznějším prvkem je čistá linie a neotřelá trikolorní kombinace. Hlavní roli hraje smetanově bílá, která vytváří pocit jednoty. Tu rafinovaně narušují modrá a červená.


Buďte sexy


Divoký gladiátorský styl je oproti minulému jaru přenesen na vyšší podpatek. Propletené pásečky či perforace působí nekompromisně. Tlumené přírodní barvy nebo zahalený kotník hrají prim. Z kolekce čiší sebevědomí a styl.
zdroj:http://www.chytrazena.cz/
 

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama